Miłośnicy pięknej muzyki rozrywkowej w Pile mogą zacierać ręce! Już 4 lutego 2023 roku w Regionalnym Centrum Kultury „Fabryka Emocji” odbędzie się koncert Sławka Uniatowskiego z programem „Love Story”. To wyjątkowa okazja, aby na żywo usłyszeć największe przeboje artysty oraz premierowe piosenki z jego najnowszej płyty.

Bilety już w sprzedaży!

Bilety na koncert Sławka Uniatowskiego w Pile są już dostępne w sprzedaży. Można je kupić online na stronach internetowych bileterii, a także w stacjonarnych punktach sprzedaży. Ceny biletów zaczynają się od 120 zł.

Uniatowski z romantyczną mieszanką gatunków

Podczas koncertu w Pile Sławek Uniatowski zaprezentuje swój autorski program „Love Story”. Będzie to muzyczna podróż przez świat romantycznych przebojów, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Artysta wykona m.in. utwory Zbigniewa Wodeckiego, Perfectu, Krzysztofa Krawczyka, Franka Sinatry oraz Joe Cockera. Nie zabraknie również autorskich hitów Sławka Uniatowskiego, takich jak „Barcelona”, „Nie wierz nikomu” i „Tylko z Tobą”.

Koncert pełen emocji i wzruszeń

Koncert Sławka Uniatowskiego w Pile to z pewnością niezapomniane wydarzenie muzyczne. Artysta słynie ze swojego ciepłego głosu i charyzmatycznej scenicznej osobowości. Podczas koncertu z pewnością nie zabraknie wzruszeń, emocji i romantycznej atmosfery.

Bądźcie tam!

Jeśli kochacie piękną muzykę i chcecie poczuć magię romantycznych brzmień, koniecznie wybierzcie się na koncert Sławka Uniatowskiego w Pile. To wyjątkowa okazja, aby na żywo usłyszeć jednego z najpopularniejszych polskich wokalistów i spędzić wieczór pełen muzycznych doznań.