Zmiana dat i miejsca koncertów Edyty Geppert w Zielonej Górze

Szanowni Widzowie,

informujemy, że w związku z wydłużonym ponad planowany termin remontem sali Filharmonii Zielonogórskiej zmuszeni jesteśmy do przeniesienia koncertów Edyty Geppert w Zielonej Górze, zaplanowanych na 28 i 29 czerwca 2021 do nowego miejsca, a także do zmiany terminu wydarzeń.

Koncerty odbędą się 1 i 2 lipca o godz. 20:00 w Lubuskim Teatrze w Zielonej Górze, przy al. Niepodległości 3/5. Zwracamy uwagę na nową godzinę wydarzeń (20:00 zamiast 19:30).

Uwaga – ze względu na zmianę miejsca wydarzenia, bilety wymagają wymiany na nowe. Wszyscy widzowie, którzy zakupili bilety, w najbliższych dniach otrzymają informacje o zasadach wymiany (drogą mailową lub telefonicznie). Sposób wymiany oraz nowa data wydarzenia zależą od kanału, w którym zakupiono bilety (w większości przypadków będzie możliwy wybór daty wydarzenia) – szczegóły będą zawarte w wiadomościach, które otrzymają widzowie.

Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: bilety@scenakonesera.pl oraz telefoniczną pod numerem 578 547 667.

Przypominamy, że wszystkie wydarzenia odbywają się z zachowaniem wytycznych sanitarnych: https://scenakonesera.pl/wytyczne-bezpieczenstwa-dotyczace-nadchodzacych-imprez/.