Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Sławek Uniatowski – THE BEST OF w Gnieźnie – koncert podzielony

17 września 2020 godz. 20:00

Szanowni Widzowie,
w związku z ograniczeniem pojemności widowni do 50%, podjęliśmy decyzję o podzieleniu koncertu Sławka Uniatowskiego w Gnieźnie na dwa wystawienia, które odbędą się w niezmienionej dacie (17 września 2020) o 17:30 i 20:00.
Każda z osób, która zakupiła bilet drogą elektroniczną, otrzyma (w najbliższych dniach) drogą mailową informacje dotyczące wyboru daty wydarzenia.
W razie dodatkowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z nami – dane kontaktowe są dostępne w zakładce Kontakt.
Przypominamy, że wszystkie wydarzenia odbywają się z zachowaniem wytycznych sanitarnych: https://scenakonesera.pl/wytyczne-bezpieczenstwa-dotyczace-nadchodzacych-imprez/ 

„ The Best of czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Podczas koncertu nie zabraknie takich utworów jak ” Honolulu„, czy ” 5 rano„.  Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos  sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.

Sławek Uniatowski – Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project.

Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney HoustonCeline Dion czy Michaelem Buble.

Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew WodeckiJan Kanty PawluśkiewiczKuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

Szczegóły

Data:
17 września 2020
Czas:
20:00
Wydarzenie Category:

Miejsce

Aula Pomnik
ul. Kostrzewskiego 3
Gniezno,
+ Google Map