Ostrołęka – koncert Edyty Geppert 1 marca

Szanowni Widzowie,

pragniemy potwierdzić, że koncert Edyty Geppert w Ostrołęce, zaplanowany na 1 marca 2021, odbywa się zgodnie z planem. Zapraszamy na niego wszystkie osoby posiadające bilety z wcześniejszymi datami zakupione poprzez portale Kupbilecik, Biletyna, Eventim oraz stronie internetowej scenakonesera.pl i zakupionych stacjonarnie w OCK. Ponadto zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu wszystkich Widzów, które posiadają bilety z właściwą datą (1.03.2021) – niezależnie od miejsca zakupu.

Przypominamy, że zaplanowany jest także drugi koncert Edyty Geppert w Ostrołęce, który odbędzie się 22 marca – jest on przeznaczony dla osób posiadających bilety z datami wcześniejszymi, zakupione poprzez portal eBilet, a także dla osób, które posiadają bilety opatrzone datą 22.03.2021 – niezależnie od miejsca zakupu.

Podczas przerwy w wydarzeniach dbaliśmy o jak najlepsze przygotowanie się do ich wznowienia. Koncerty odbywają się z zachowaniem zasad sanitarnych (więcej informacji tutaj) oraz w zgodzie z przepisami – przy zmniejszonej do 50% pojemności sali. Ograniczenie pojemności zostało uwzględnione podczas sprzedaży biletów na wydarzenie, dlatego stosując powyższe wskazówki nie muszą się Państwo obawiać, że braknie dla Państwa miejsc.

Ze względu na konieczność naprzemiennego zajmowania miejsc i zachowywania odstępów między nimi, widownia może podlegać reorganizacji. W takim przypadku obsługa widowni wskaże Państwu nowe miejsca, uwzględniając jakość miejsca na pierwotnym bilecie oraz wskazując miejsca obok siebie osobom, które na koncert przyszły wspólnie.

Przepraszamy za te niedogodności – jednak są one niezbędne, by wydarzenie było bezpieczne, komfortowe i zgodne z przepisami – adekwatnie do obecnej sytuacji.

Do zobaczenia!