Nowe produkty w naszym sklepie internetowym!

Uruchamiamy sprzedaż nowych produktów!

Na naszej stronie internetowej, w zakładkach „kup płytę” oraz „kup voucher” są już dostępne wybrane płyty Edyty Geppert z autografem oraz vouchery na dowolne wydarzenie z naszego repertuaru.

Państwa uwadze szczególnie polecamy bożonarodzeniowy album „Święta z bajki”, który umili wspólnie spędzony, rodzinny, świąteczny czas. Na płycie znalazły się najpopularniejsze klasyczne polskie kolędy oraz trzy piosenki świąteczne: Magdy Czapińskiej i Seweryna Krajewskiego „Zgubiliśmy się”, Jacka Cygana i Tomasza Bajerskiego tytułowe „Świeta z bajki”, oraz popularne „Jingle Bells” z polskim tekstem Grzegorza Wasowskiego.

Ponadto zachęcamy do zakupu innych albumów: „Nic nie muszę” wydany z okazji jubileuszu 25 lat pracy artystycznej Edyty Geppert, „Śpiewam życie”, nagrany wspólnie z zespołem Kroke, jednym z najlepszych polskich zespołów z kręgu muzyki klezmerskiej oraz „Moje królestwo”, nagrany we współpracy z wybitnym pianistą oraz aranżerem Krzysztofem Herdzinem.
Wszystkie płyty zawierają autograf artystki.

Voucher ważny jest aż przez dwa lata i dzięki swojej elastyczności jest doskonałą formą upominku. Dostępny jest w formie elektronicznej lub na eleganckim, ozdobnym blankiecie i można go wymienić na bilet na każde organizowane przez nas wydarzenie, w dowolnej kategorii cenowej.

Zachęcamy do zakupu!

https://scenakonesera.pl/produkty/