Krosno – koncerty Andrzeja Piasecznego 4 marca

Szanowni Widzowie,

pragniemy potwierdzić, że koncerty Andrzeja Piasecznego w Krośnie, zaplanowane na 4 marca 2021, odbywają się zgodnie z planem.

Przypominamy, że w zgodzie z wcześniejszym komunikatem wydarzenie odbywające się 4 marca o godz. 20:00 jest przeznaczone dla Widzów, którzy zakupili bilety z tą datą oraz wszystkich tych, którzy zakupili bilety na daty wcześniejsze (te bilety uległy automatycznemu przeniesieniu na nowy termin i godzinę 20:00). Dodatkowe wydarzenie, o 17:30, jest przeznaczone wyłącznie dla osób z biletami, na których widnieje data 4 marca 2021 i godzina 17:30 (a więc tych, które kupiły bilet od razu na tę właśnie godzinę wydarzenia).

Podczas przerwy w wydarzeniach dbaliśmy o jak najlepsze przygotowanie się do ich wznowienia. Koncerty odbywają się z zachowaniem zasad sanitarnych (więcej informacji tutaj) oraz w zgodzie z przepisami – przy zmniejszonej do 50% pojemności sali. Ograniczenie pojemności zostało uwzględnione podczas sprzedaży biletów na wydarzenie, dlatego stosując powyższe wskazówki nie muszą się Państwo obawiać, że braknie dla Państwa miejsc.

Ze względu na konieczność naprzemiennego zajmowania miejsc i zachowywania odstępów między nimi, widownia może podlegać reorganizacji. W takim przypadku obsługa widowni wskaże Państwu nowe miejsca, uwzględniając jakość miejsca na pierwotnym bilecie oraz wskazując miejsca obok siebie osobom, które na koncert przyszły wspólnie.

Przepraszamy za te niedogodności – jednak są one niezbędne, by wydarzenie było bezpieczne, komfortowe i zgodne z przepisami – adekwatnie do obecnej sytuacji.

Do zobaczenia!