Koncerty Sławka Uniatowskiego w Dąbrowie Górniczej przesunięte!

Szanowni Widzowie,


w związku z utrzymaniem ograniczeń związanych z epidemią, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu koncertów Sławka Uniatowskiego w Dąbrowie Górniczej, zaplanowanych wcześniej na 21 listopada 2020 na godz. 16:00, 18:30 i 20:30, na 23 maja 2021. Godziny wydarzeń pozostają bez zmian.

Niezmienione pozostają także wcześniej przydzielone nowe godziny wydarzeń dla poszczególnych widzów – bilety pozostają ważne na 23 maja 2021, na godzinę zgodną z zapisem na bilecie.

Każda z osób, która zakupiła bilet poprzez portale biletowe (eBiletKupbilecikBiletyna), otrzyma w najbliższych dniach informację o zmianie terminu koncertów.

Bilety zakupione w kasie Pałacu Kultury Zagłębia oraz na jego stronie internetowej, zgodnie z poprzednim komunikatem, zachowują ważność bez konieczności wymiany: bilety z godziną 17:00 są ważne na godzinę 18:30, a z godziną 19:30 – na godzinę 20:30.

W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na przełożone wydarzenia. Informujemy, że w związku z panującą sytuacją czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 180 dni (podstawa prawna: art. 15zp. punkt 1 ustawy z dn. 2 marca 2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych). W przypadku chęci zwrotu biletów należy skontaktować się z punktem, w którym zakupiono bilet.

Dodatkowych informacji udzielamy drogą telefoniczną pod numerem 578 547 667 oraz mailowo pod adresem bilety@scenakonesera.pl.

Przypominamy, że wszystkie wydarzenia odbywają się z zachowaniem wytycznych sanitarnych: https://scenakonesera.pl/wytyczne-bezpieczenstwa-dotyczace-nadchodzacych-imprez/