Koncerty Edyty Geppert w Warszawie zostały przesunięte!

Szanowni Widzowie,
Informujemy, że w związku z utrzymaniem ograniczeń związanych z epidemią koncerty Edyty Geppert w Warszawie, zaplanowane na 16 i 17 stycznia 2021 zostają przesunięte na 15 i 16 kwietnia 2021 – godzina bez zmian (19:00).

W najbliższym czasie otrzymają Państwo również tę samą informację z portali biletowych, w których zakupili Państwo bilety.
Informujemy, że zakupione bilety zachowują ważność bez konieczności podejmowania dodatkowych działań – bilety z datą 16 stycznia obowiązują w dniu 15 kwietnia, a bilety z datą 17 stycznia – w dniu 16 kwietnia. W przypadku biletów z wcześniejszymi datami o dacie nowego wydarzenia decyduje to, na jaki termin wcześniej przeniesiono bilet.

Na wyraźne żądanie widza możliwe jest dokonanie zwrotu biletu. W przypadku chęci zwrotu należy skontaktować się z punktem, w którym zakupiono bilet – w takiej sytuacji obowiązują zasady zwrotów przewidziane przez portal biletowy.

W przypadku biletów zakupionych poprzez portal scenakonesera.pl o chęci zwrotu należy poinformować drogą elektroniczną na adres bilety@scenakonesera.pl w ciągu 14 dni od otrzymania powiadomienia e-mail z informacją o zmianie.