Koncerty Edyty Geppert w Bełchatowie przesunięte!

Szanowni Widzowie,

Informujemy, że w związku z utrzymaniem ograniczeń związanych z epidemią koncerty Edyty Geppert w Bełchatowie, zaplanowane na 30 i 31 stycznia 2021, zostały przeniesione na 29 maja 2021 (20:00) oraz 30 maja 2021 (18:00). Bilety zakupione (oraz uprzednio przeniesione) na dzień 30 stycznia zachowują ważność na dzień 29 maja, a zakupione (oraz uprzednio przeniesione) na dzień 31 stycznia zachowują ważność na dzień 30 maja). Nie jest wymaganie podejmowanie działań związanych ze zmianą biletów na nową datę.

Wszyscy widzowie, którzy zakupili bilety drogą elektroniczną, otrzymają tę samą informację także drogą e-mailową,

W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na przełożone wydarzenia. Informujemy, że w związku z panującą sytuacją czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 180 dni (podstawa prawna: art. 15zp. punkt 1 ustawy z dn. 2 marca 2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych). W przypadku chęci zwrotu biletów należy skontaktować się z punktem, w którym zakupiono bilet.

Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: bilety@scenakonesera.pl oraz telefoniczną: 578 547 667.

Przypominamy, że wszystkie wydarzenia odbywają się z zachowaniem wytycznych sanitarnych: https://scenakonesera.pl/wytyczne-bezpieczenstwa-dotyczace-nadchodzacych-imprez/