Koncerty Andrzeja Piasecznego w Kaliszu przeniesione!

Szanowni Widzowie,

Informujemy, że w związku z utrzymaniem ograniczeń związanych z epidemią koncerty Andrzeja Piasecznego w Kaliszu, zaplanowane na 18.02.2021 o godz. 17:00 oraz 19:30, zostały przeniesione na 30.05.2021. Godziny wydarzeń pozostają niezmienione. Wszystkie uprzednio zakupione bilety zachowują ważność – na tę godzinę wydarzenia, która znajduje się na bilecie. Nie jest wymaganie podejmowanie działań związanych z wymianą biletów na nową datę.
Wszyscy widzowie, którzy zakupili bilety drogą elektroniczną, otrzymają tę samą informację także drogą e-mailową.

W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na przełożone wydarzenia. Informujemy, że w związku z panującą sytuacją czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 180 dni (podstawa prawna: art. 15zp. punkt 1 ustawy z dn. 2 marca 2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych). W przypadku chęci zwrotu biletów należy skontaktować się z punktem, w którym zakupiono bilet.

Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: bilety@scenakonesera.pl oraz telefoniczną: 58 742 22 42.
Przypominamy, że wszystkie wydarzenia odbywają się z zachowaniem wytycznych sanitarnych: https://scenakonesera.pl/wytyczne-bezpieczenstwa-dotyczace-nadchodzacych-imprez/