Koncerty Andrzeja Piasecznego w Bytomiu przesunięte!

Szanowni Widzowie,
Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną koncerty Andrzeja Piasecznego w Bytomiu, zaplanowane na 10 kwietnia 2021 (godz. 17:00 i 19:30) zostają przesunięte na 24 maja 2021 (godziny wydarzeń nie zmieniają się).
Zakupione bilety zachowują ważność na nową datę wydarzenia i na niezmienioną godzinę (tę, która znajduje się na bilecie) bez konieczności podejmowania dalszych działań. Wszyscy widzowie, którzy zakupili bilety drogą elektroniczną, otrzymają informację o zmianach również drogą e-mailową.

W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na przełożone wydarzenia. Informujemy, że w związku z panującą sytuacją czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 180 dni (podstawa prawna: art. 15zp. punkt 1 ustawy z dn. 2 marca 2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych). W przypadku chęci zwrotu biletów należy skontaktować się z punktem, w którym zakupiono bilet.

Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: bilety@scenakonesera.pl oraz telefoniczną: 58 742 22 42.Przypominamy, że wszystkie wydarzenia odbywają się z zachowaniem wytycznych sanitarnych: https://scenakonesera.pl/wytyczne-bezpieczenstwa-dotyczace-nadchodzacych-imprez/