fbpx

Koncert zespołu 123 w Wołominie przesunięty!

Szanowni Widzowie,

informujemy, że z powodów niezależnych od nas jak i od Artystów jesteśmy zmuszeni przesunąć koncert Zespołu Raz, Dwa, Trzy w Wołominie – Kino Kultura, ul. Mickiewicza 9, zaplanowany na 11.06.2022 r. na godz.: 19:00.

Wydarzenie odbędzie się 03.09.2022 r. o godz.: 19:00 w Kinie Kultura przy ul. Mickiewicza 9 w Wołominie.

Wszystkie zakupione bilety na to wydarzenia zachowują ważność bez konieczności podejmowania dalszych działań. W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na przełożone wydarzenie. Informujemy, że czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 14 dni od momentu przyjęcia przez nas zgłoszenia. W przypadku chęci zwrotu biletów prosimy o kontakt do 24.06.2022 r. z portalem przez który dokonywaliście Państwo zakupu – KupBilecik, eBilet. W przypadku biletów zakupionych w kasie ośrodka, należy udać się po zwrot środków do kasy biletowej w Kinie Kultura przy ul. Mickiewicza 9 w Wołominie.

Jeżeli zakup biletów został dokonany przez naszą stronę internetową prosimy o wypełnienie formularza zwrotu dostępny na: www.scenakonesera.pl (w zakładce zwroty) – link do formularza: https://scenakonesera.pl/zwroty/ Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: bilety@scenakonesera.pl oraz telefoniczną: 58 742 22 42.