Koncert Sławka Uniatowskiego w Mińsku Mazowieckim przesunięty!

Szanowni Widzowie,

informujemy, że w związku z ograniczeniami związanymi z epidemią koncert Sławka Uniatowskiego w Mińsku Mazowieckim, zaplanowany na 4.12.2020, został przesunięty na 21.05.2021 (godzina 19:00 – bez zmian).

Bilety zachowują ważność bez konieczności podejmowania działań. Wszyscy widzowie, którzy zakupili bilety na wydarzenia, otrzymają w najbliższych dniach tę samą informację drogą elektroniczną.

W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na przełożone wydarzenia. Informujemy, że w związku z panującą sytuacją czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 180 dni (podstawa prawna: art. 15zp. punkt 1 ustawy z dn. 2 marca 2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych). W przypadku chęci zwrotu biletów należy skontaktować się z punktem, w którym zakupiono bilet.

Dodatkowych informacji udzielamy drogą telefoniczną: 578 547 667 lub mailową pod adresem bilety@scenakonesera.pl.

Przypominamy, że wszystkie wydarzenia odbywają się z zachowaniem wytycznych sanitarnych: https://scenakonesera.pl/wytyczne-bezpieczenstwa-dotyczace-nadchodzacych-imprez/