fbpx

Koncert Sławka Uniatowskiego w Dębicy przesunięty!

Szanowni Widzowie,

informujemy, że z powodu niezależnych od nas, od Artysty jak i od ośrodka jesteśmy zmuszeni przesunąć koncert Sławka Uniatowskiego w Dębicy zaplanowany na 22 września 2022 r. godz.: 19:30.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 16 stycznia 2023 r. Miejsce oraz godzina koncertu nie ulegają zmianie – Dom Kultury Mors w Dębicy, przy ul. Sportowej 28.

Wszystkie bilety zakupione na to wydarzenia zachowują ważność bez konieczności podejmowania dalszych działań.

W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na przełożone wydarzenie. Informujemy, że czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 21 dni roboczych. W przypadku chęci zwrotu biletów prosimy o kontakt (do 6 października 2022 r.) z portalem przez który dokonywaliście Państwo zakupu – KupBilecik, eBilet.

Jeżeli zakup biletów został dokonany przez naszą stronę internetową (www.scenakonesera.pl) prosimy o wypełnienie formularza zwrotu (do 6 października 2022r.), który jest dostępny na: www.scenakonesera.pl (w zakładce zwroty) – link do formularza: https://scenakonesera.pl/zwroty/

W przypadku biletów zakupionych w kasie ośrodka, należy udać się po zwrot środków do kasy biletowej w Domu Kultury Mors przy ul. Sportowej 28 w Dębicy.

Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: bilety@scenakonesera.pl oraz telefoniczną: 58 742 22 42. Przypominamy, że wszystkie wydarzenia odbywają się z zachowaniem wytycznych sanitarnych: https://scenakonesera.pl/wytyczne-bezpieczenstwa-dotyczace-nadchodzacych-imprez/.