Koncert Sławka Uniatowskiego w Chełmie przesunięty!

Szanowni Widzowie,

Informujemy, że w związku z ograniczeniami związanymi z epidemią koncert Sławka Uniatowskiego w Chełmie, zaplanowany na 13 listopada 2020, został przeniesiony na 28 lutego 2021 (godzina 19:00 – bez zmian). Bilety zachowują ważność bez konieczności podejmowania dodatkowych działań. Ewentualna decyzja o reorganizacji widowni może zostać podjęta w późniejszym czasie.

W najbliższym czasie otrzymają Państwo również tę samą informację z portali biletowych, w których zakupili Państwo bilety.

W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na przełożone wydarzenia. Informujemy, że w związku z panującą sytuacją czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 180 dni (podstawa prawna: art. 15zp. punkt 1 ustawy z dn. 2 marca 2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych). W przypadku chęci zwrotu biletów należy skontaktować się z punktem, w którym zakupiono bilet.

Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: bilety@scenakonesera.pl oraz telefoniczną: 578 547 667.

Przypominamy, że wszystkie wydarzenia odbywają się z zachowaniem wytycznych sanitarnych: https://scenakonesera.pl/wytyczne-bezpieczenstwa-dotyczace-nadchodzacych-imprez/