fbpx

Koncert Sławka Uniatowskiego w Bielanach Wrocławskich przesunięty!

Szanowni Widzowie,

informujemy, że z powodów organizacyjnych jesteśmy zmuszeni przesunąć koncert Sławka Uniatowskiego w Bielanach Wrocławskich zaplanowany na 3 kwietnia 2022 r. na godz.: 17:00.

Wydarzenie odbędzie się 10 czerwca 2022 r. o godz.: 20:00 w ATM Scena na Bielanach przy ul. Dwa Światy 1 w Bielanach Wrocławskich.

Wszystkie bilety zakupione na to wydarzenia zachowują ważność bez konieczności podejmowania dalszych działań. W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na przełożone wydarzenie. Informujemy, że czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 14 dni. W przypadku chęci zwrotu biletów prosimy o kontakt (do 8 kwietnia 2022 r.) z portalem przez który dokonywaliście Państwo zakupu – KupBilecik, eBilet. W przypadku biletów zakupionych w kasie ośrodka, należy udać się po zwrot środków do kasy biletowej w ATM Scena na Bielanach przy ul. Dwa Światy 1 w Bielanach Wrocławskich.

Jeżeli zakup biletów został dokonany przez naszą stronę internetową prosimy o wypełnienie formularza zwrotu dostępny na: www.scenakonesera.pl (w zakładce zwroty) – link do formularza: https://scenakonesera.pl/zwroty/ Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: bilety@scenakonesera.pl oraz telefoniczną: 58 742 22 42.