Koncert Edyty Geppert w Szczecinie podzielony!

Szanowni Widzowie,
w związku z brakiem możliwości ustalenia dodatkowego terminu wydarzenia i koniecznością dostosowania go do przepisów (ograniczenie pojemności widowni do 50%), jesteśmy zmuszeni do podziału koncertu Edyty Geppert w Szczecinie na dwa wystawienia, które odbędą się odpowiednio:

– w dniu 1 czerwca 2021 o godz. 20:00 w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza (wydarzenie niezmienione),
– w dniu 10 września 2021 o godz. 20:00 w Event Arenie Szczecin (przy ul. Staszica 1).

Ze względu na ograniczenia prawne związane z epidemią i zmniejszenie pojemności widowni, nastąpiła konieczność przeniesienia części widzów na nową datę wydarzenia. Na wydarzenia w poszczególnych dniach zapraszamy następujących widzów:

– w dniu 1 czerwca 2021 w Filharmonii – widzów, którzy zakupili bilety na stronach www.scenakonesera.pl, www.kupbilecik.pl, www.bilety.fm oraz w punktach partnerskich tych portali biletowych. Bilety te nie wymagają wymiany i upoważniają do wstępu na wydarzenie niezależnie od daty na bilecie,
– w dniu 10 września 2021 w Event Arenie – widzów, którzy zakupili bilety na stronach www.ebilet.pl, www.biletyna.pl oraz w punktach partnerskich tych portali biletowych. Uwaga – bilety będą wymagały wymiany – stosowną informację o sposobie wymiany biletów widzowie przeniesieni otrzymają drogą mailową.

W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na wydarzenie przeniesione na nowy termin (wrześniowe). Informujemy, że w związku z panującą sytuacją czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 180 dni (podstawa prawna: art. 15zp. punkt 1 ustawy z dn. 2 marca 2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych). W przypadku chęci zwrotu biletów należy skontaktować się z punktem, w którym zakupiono bilet.

Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: bilety@scenakonesera.pl oraz telefoniczną: 58 742 22 42. Przypominamy, że wszystkie wydarzenia odbywają się z zachowaniem wytycznych sanitarnych: https://scenakonesera.pl/wytyczne-bezpieczenstwa-dotyczace-nadchodzacych-imprez/.