fbpx

Koncert Edyty Geppert w Rzeszowie przesunięty!

Szanowni Widzowie,

informujemy, że w związku z przedłużającą się procedurą związaną z remontem sceny (przyczyna niezależna od nas), jesteśmy zmuszeni  przesunąć koncert Edyty Geppert z Zespołem Vasie w Rzeszowie zaplanowany na 3 października 2022 r. o godz.: 19:00.

Wydarzenie odbędzie się 10 listopada 2022 r. o godz.: 19:00 w Filharmonii Podkarpackiej przy ul. Chopina 30 w Rzeszowie.

Wszystkie zakupione bilety na to wydarzenia zachowują ważność bez konieczności podejmowania dalszych działań. W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na przełożone wydarzenie. Informujemy, że czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 14 dni od momentu przyjęcia przez nas zgłoszenia. W przypadku chęci zwrotu biletów prosimy o kontakt (do 26 lipca 2022 r.) z portalem przez który dokonywaliście Państwo zakupu – KupBilecik, eBilet. W przypadku biletów zakupionych w kasie ośrodka, należy udać się po zwrot środków do kasy biletowej w Filharmonii Podkarpackiej przy ul. Chopina 30 w Rzeszowie.

Jeżeli zakup biletów został dokonany przez naszą stronę internetową prosimy o wypełnienie formularza zwrotu dostępny na: www.scenakonesera.pl (w zakładce zwroty) – link do formularza: https://scenakonesera.pl/zwroty/ Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: bilety@scenakonesera.pl oraz telefoniczną: 58 742 22 42.