Koncert Edyty Geppert w Płocku przesunięty!

Szanowni Widzowie,

Informujemy, że w związku z ponownym zawieszeniem działalności ośrodków kultury na terenie województwa mazowieckiego, koncert Edyty Geppert w Płocku, zaplanowany na 21 marca 2021 o godz. 19:30, zostaje przesunięty na 26 września 2021 (godzina koncertu nie zmienia się).

Zakupione bilety zachowują ważność na nową datę wydarzenia bez konieczności podejmowania dalszych działań. Wszyscy widzowie, którzy zakupili bilety drogą elektroniczną, otrzymają informację o zmianach również drogą e-mailową.

W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na przełożone wydarzenia. Informujemy, że w związku z panującą sytuacją czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 180 dni (podstawa prawna: art. 15zp. punkt 1 ustawy z dn. 2 marca 2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych). W przypadku chęci zwrotu biletów należy skontaktować się z punktem, w którym zakupiono bilet.

Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: bilety@scenakonesera.pl oraz telefoniczną: 58 742 22 42.Przypominamy, że wszystkie wydarzenia odbywają się z zachowaniem wytycznych sanitarnych: https://scenakonesera.pl/wytyczne-bezpieczenstwa-dotyczace-nadchodzacych-imprez/