fbpx

Koncert Edyty Geppert w Olsztynie przesunięty!

Szanowni Widzowie,

informujemy, że z powodów niezależnych od nas jak i od Artystki jesteśmy zmuszeni przesunąć koncert Edyty Geppert w Olsztynie zaplanowany na 7 maja 2022 r. o godz.: 19:00.

Wydarzenie odbędzie się 29 października 2022 r. o godz.: 19:00 w Auditorium Maximum, przy al. Wojska Polskiego 13 w Olsztynie.

Wszystkie zakupione bilety na to wydarzenia zachowują ważność bez konieczności podejmowania dalszych działań. W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na przełożone wydarzenie. Informujemy, że czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 14 dni od momentu przyjęcia przez nas zgłoszenia. W przypadku chęci zwrotu biletów prosimy o kontakt (do 20 maja 2022 r.) z portalem przez który dokonywaliście Państwo zakupu – KupBilecik, eBilet, Biletyna.

Jeżeli zakup biletów został dokonany przez naszą stronę internetową prosimy o wypełnienie formularza zwrotu dostępny na: www.scenakonesera.pl (w zakładce zwroty) – link do formularza: https://scenakonesera.pl/zwroty/ Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: bilety@scenakonesera.pl oraz telefoniczną: 58 742 22 42.