Koncert Edyty Geppert w Bełchatowie przesunięty!

Szanowni Widzowie,

Informujemy, że w związku z ograniczeniami związanymi z epidemią koncert Edyty Geppert w Bełchatowie, zaplanowany na 30 października 2020, został przeniesiony na 30 stycznia 2021, godz. 20:00. Bilety zachowują ważność na dzień 30.01.2021 bez konieczności podejmowania dodatkowych działań.

Ponadto zadecydowaliśmy o uruchomieniu dodatkowego terminu wydarzenia w dniu 31 stycznia 2021, godz. 18:00. Sprzedaż drugiego wydarzenia zostanie uruchomiona w najbliższych dniach.

Widzowie, którzy zakupili bilety drogą elektroniczną, otrzymają informację o zmianie również mailowo.

W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na przełożone wydarzenia. Informujemy, że w związku z panującą sytuacją czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 180 dni (podstawa prawna: art. 15zp. punkt 1 ustawy z dn. 2 marca 2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych). W przypadku chęci zwrotu biletów należy skontaktować się z punktem, w którym zakupiono bilet.

Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: bilety@scenakonesera.pl oraz telefoniczną: 578 547 667.

Przypominamy, że wszystkie wydarzenia odbywają się z zachowaniem wytycznych sanitarnych: https://scenakonesera.pl/wytyczne-bezpieczenstwa-dotyczace-nadchodzacych-imprez/