Koncert Andrzeja Piasecznego w Grudziądzu przesunięty!

Szanowni Widzowie,
Informujemy, że w związku z utrzymaniem ograniczeń związanych z epidemią koncert Andrzeja Piasecznego w Grudziądzu, zaplanowany na 29.01.2021 o godz. 20:00, został przeniesiony na 16.05.2021 o godz. 20:00. Wszystkie uprzednio zakupione bilety na to wydarzenie zachowują ważność. Nie jest wymaganie podejmowanie działań związanych z wymianą biletów na nową datę.

Wszyscy widzowie, którzy zakupili bilety drogą elektroniczną, otrzymają tę samą informację także drogą e-mailową.

Ponadto informujemy, że odbędzie się również drugi koncert Andrzeja Piasecznego – tego samego dnia (16.05.2021) o godz. 17:30. Sprzedaż biletów na to wydarzenie zostanie uruchomiona w najbliższych dniach.

W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na przełożone wydarzenia. Informujemy, że w związku z panującą sytuacją czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 180 dni (podstawa prawna: art. 15zp. punkt 1 ustawy z dn. 2 marca 2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych).

W przypadku chęci zwrotu biletów należy skontaktować się z punktem, w którym zakupiono bilet.
Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: bilety@scenakonesera.pl oraz telefoniczną: 58 742 22 42.

Przypominamy, że wszystkie wydarzenia odbywają się z zachowaniem wytycznych sanitarnych: https://scenakonesera.pl/wytyczne-bezpieczenstwa-dotyczace-nadchodzacych-imprez/