fbpx

Koncert Andrzeja Piasecznego w Grodzisku Mazowieckim przesunięty!

Szanowni Widzowie,

informujemy, że z powodów niezależnych od nas jak i od Artysty jesteśmy zmuszeni przesunąć koncert Andrzeja Piasecznego w Grodzisku Mazowieckim – Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki przy ul. Spółdzielczej 9, zaplanowany na 24.10.2022 r. na godz.: 19:00.

Wydarzenie odbędzie się 16.01.2023 r. o godz.: 19:00 w Ośrodku Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki przy ul. Spółdzielczej 9.

Wszystkie zakupione bilety na to wydarzenia zachowują ważność bez konieczności podejmowania dalszych działań. W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na przełożone wydarzenie. Informujemy, że czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 14 dni od momentu przyjęcia przez nas zgłoszenia. W przypadku chęci zwrotu biletów prosimy o kontakt do 11.08.2022 r.

Jeżeli zakup biletów został dokonany przez naszą stronę internetową prosimy o wypełnienie formularza zwrotu dostępny na: www.scenakonesera.pl (w zakładce zwroty) – link do formularza: https://scenakonesera.pl/zwroty/ Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: bilety@scenakonesera.pl oraz telefoniczną: 58 742 22 42.