fbpx

Koncert Andrzeja Piasecznego w Garwolinie przesunięty!

Szanowni Widzowie,

informujemy, że  ze względu na niską pojemność sali oraz najnowsze obostrzenia w związku z sytuacją epidemiczną, rozwijającej się IV fali COVID i wprowadzeniem  z dniem 15 grudnia 2021 roku ograniczeń 30% zajętości sali, jesteśmy zmuszeni przesunąć  koncert Andrzeja Piasecznego w Garwolinie zaplanowany na 5 stycznia o godz. 19.30. Decyzja została podjęta w trosce o Państwa bezpieczeństwo.

Wydarzenie odbędzie  się w dniu 9 lutego 2022. Godzina koncertu nie ulega zmianie.

Wszystkie bilety zakupione na to wydarzenia zachowują ważność bez konieczności podejmowania dalszych działań. Wszystkie osoby, które zakupiły bilety drogą elektroniczną, otrzymają tę samą informację również mailem.

W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na przełożone wydarzenia. Informujemy, że w związku z panującą sytuacją czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 180 dni (podstawa prawna: art. 15zp. punkt 1 ustawy z dn. 2 marca 2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych). W przypadku chęci zwrotu biletów należy skontaktować się z punktem, w którym zakupiono bilet do dnia 10 stycznia 2022 roku.

Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: bilety@scenakonesera.pl oraz telefoniczną: 58 742 22 42. Przypominamy, że wszystkie wydarzenia odbywają się z zachowaniem wytycznych sanitarnych: https://scenakonesera.pl/wytyczne-bezpieczenstwa-dotyczace-nadchodzacych-imprez/.