Informacja o koncertach przesuniętych w związku z obowiązującymi ograniczeniami prawnymi

Szanowni Widzowie,
w związku z licznymi przesunięciami koncertów na skutek wprowadzonych ograniczeń prawnych, przedstawiamy Państwu zbiorczą listę aktualnych dat wydarzeń. Lista obejmuje wydarzenia przeniesione z wiosny 2021 i miesięcy wcześniejszych (pełna lista wydarzeń, obejmująca również nowo zaplanowane koncerty, dostępna jest w zakładce „repertuar”).

Informacje o godzinach poszczególnych wydarzeń dostępne są na stronie „repertuar”.

Niektóre wydarzenia zostały podzielone na kilka odsłon, odbywających się jednego dnia o kilku godzinach lub w różnych dniach. W razie wątpliwości co do tego, na jaką datę lub godzinę ważny jest Państwa bilet, należy odnaleźć stosowną informację w zakładce „zmiany w wydarzeniach”.

Wszystkie wydarzenia odbywają się w zgodzie z aktualnymi ograniczeniami prawnymi (m.in. z widownią nieprzekraczającą 50% nominalnej pojemności sali). Informacje o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących na wydarzeniach znajdują się w zakładce „COVID-19”.

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami: 58 742 22 42, 575 883 697, 578 547 667, drogą mailową lub poprzez formularz (dostępne w zakładce „kontakt”).