Chełm – koncert Andrzeja Piasecznego 5 marca

Szanowni Widzowie,

pragniemy potwierdzić, że koncert Andrzeja Piasecznego w Chełmie, zaplanowany na 5 marca 2021 o godz. 20:00, odbywa się zgodnie z planem.

Przypominamy, że w zgodzie z wcześniejszym komunikatem wszystkie bilety, które nie zostały zwrócone, zachowały ważność – również te, które zawierały wcześniejsze daty wydarzeń. Bilety te nie wymagały wymiany, tak więc pomimo innej daty upoważniają do uczestnictwa w wydarzeniu.

Podczas przerwy w wydarzeniach dbaliśmy o jak najlepsze przygotowanie się do ich wznowienia. Koncerty odbywają się z zachowaniem zasad sanitarnych (więcej informacji tutaj) oraz w zgodzie z przepisami – przy zmniejszonej do 50% pojemności sali. Ograniczenie pojemności zostało uwzględnione podczas sprzedaży biletów na wydarzenie, dlatego stosując powyższe wskazówki nie muszą się Państwo obawiać, że braknie dla Państwa miejsc.

Ze względu na konieczność naprzemiennego zajmowania miejsc i zachowywania odstępów między nimi, widownia może podlegać reorganizacji. W takim przypadku obsługa widowni wskaże Państwu nowe miejsca, uwzględniając jakość miejsca na pierwotnym bilecie oraz wskazując miejsca obok siebie osobom, które na koncert przyszły wspólnie.

Przepraszamy za te niedogodności – jednak są one niezbędne, by wydarzenie było bezpieczne, komfortowe i zgodne z przepisami – adekwatnie do obecnej sytuacji.

Do zobaczenia!